Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Ponižování žen cizího kmene není nic nového. A nic cizího islámu.

11. 01. 2016 12:39:40
Útoky na ženy ze strany „cizího kmene“, není nic nového v rámci celé několika tisícileté historie lidského plémě. Nejedná se o nic ojedinělého a ani nového.

Právě k nám ve velkém přicházejí nájezdníci, jejichž agresivní a expanzivní ideologicko-náboženský systém je postaven na úplné kontrole svých žen, a naprostém znemožnění, aby se jejich ženy mohly mísit s jinými kmeny, zatímco muži to mají jakožto inseminátoři úplně naopak. Mohou oplodňovat Židovky, Křesťanky a i své otrokyně. Děti jsou vždy povinně muslimové. Z historie je naprosto běžné, že ženy poraženého kmene jsou znásilňovány a zlomeny, aby byli víteznému kmeni poslušné. Muži jsou z většiny povražděni samotným bojem (když tedy svoji vlast a ženy chrání ). V našem případě se ale tito lidé sem dostali bez jakéhokoliv boje, snažení a překážek. Dostali se do kmene který je vítá, chrání a dokonce je i chrání více, než vlastní lidi. Dostali se do kmene, kde degeneraci považují za ctnost, a ten, kdo toto zdegenerované chování nehodlá podporovat, je sankcionován a označován za nesnášenlivého. V přirodě taková fatální degenerace vždy končí zánikem a náhrazením něčeho životaschopnějšího. Nevím kde slunka vzala, že do té přírody nespadá i lidské plémě.

Mám vztek když si projedu události posledních zhruba dvou let. Vzpomenu si pak na situaci kdy IVČRN/ BPI upozorňovalo na příšernou situaci otrokyň v islámském státu, a sluníčka to jen zjednodušovala, že nesmíme dělat rozdíl mezi muslimy a nemuslimy a pomáhat islámským otrokyním je důkaz xenofobie. Jsem naštvaná za všechny ty e-maily bez odpovědi, co jsem posílala různým neziskovým organizacím, aby pomohli isiláckým otrokyním, protože jsem si naivně myslela, že i přes názorové rozpory, musí cítít, kde je potřeba pomoci. A to nemluvě o tom, co si pak vyslechli i otrokovičtí záchranáři, když na vlastní pěst jeli pomoci Křesťanům, a opět si jen vyslechli, jací jsou xenofobní nácíčkové. A já si tehdy říkala, kdyby ty holky tušily, že pokud s tímto naprosto nepříčetným zachraňovatelským komplexem neskončí, tak těmi otrokyněmi jednou budou ony. Doufala jsem, že moje představy budou součástí až daleko vzdálenější budoucnosti. A to nemluvě o naprosté odpornosti našich sluníčkových mužských zachraňovatelů, kteří z racionálního hlediska jsou naprosto nepoužitelní, a neměli by se raději ani rozmnožovat. Muž který svou blbostí rozdává své ženy a děti cizímu kmeni, by neměl své vadné geny šířit dál. A popravdě , kde se bere degenerace v ženách, které si dobrovolně takové ňoumy vybírají, opravdu netuším. U mužů by se to ještě dalo vyysvětlit jako strategie kolaborace. Ženy jsou vždy poníženy nejvíc. Muže protivník zabíjí, ale ženy po tísíce let jsou používány jako zdroj oplodňování, a tak jsou nuceny rodit a vychovávat své děti těm, kteří je ponížili. Třešničkou na dortu je, že se naše slunka považují za elitu. Zdegenerovaná elita. Uzlíčkové iracionálních popůdů, hnaných mnohými komplexy, nedomazleností a sebenenávistí. Nepříčetní lidé snažící se zachránit svět.

Němečtí vědci se podivují nad chováním našich vítaných nájezdníků.... No tak už se divit nemusí, lehce jsem to shrnula v pár větách, a ani k tomu nepotřebují být vědec. Stačí jen základní biologické a historické znalosti na úrovni základní školy.

A jenom tak pro zajímavost, jak to tak asi funguje. Činghischán a jeho tlupa dost slušně znásilňovala. Dnes na světě 1 člověk z 200 nosí jejich geny. A teď si představte, že v islámu skrze toto „rozsévání genů“ se rozsévá i vir zvaný islám. V islámu každé takto splozené dítě, si v sobě povinně nese do vínku, že musí být muslim . Kdyby náhodou zas někdo chtěl měnit historii nebo tvrdil, že Radosa lže, a není přirozené dobývat skrze zabíjení a dělohy žen. Tak ještě přidávám odkaz:

http://blogs.discovermagazine.com/gnxp/2010/08/1-in-200-men-direct-descendants-of-genghis-khan/

Autor: Béatrice Radosa | pondělí 11.1.2016 12:39 | karma článku: 42.16 | přečteno: 3098x

Další články blogera

Béatrice Radosa

Když se na kadiboudu vrhnou těžkooděnci...

No, neříkejte mi, že po dobře provedené potřebě se vám vždycky neudělá líp. Znám dokonce paní, která na záchodě prozřela a uvěřila v Ježíše.

12.9.2016 v 11:54 | Karma článku: 29.10 | Přečteno: 901 | Diskuse

Béatrice Radosa

Nesmíme se nechat zastrašit islámem.

V jedné věci mají naši sluníčkoví lidé pravdu. Bohužel o tom ale nevědí. Jedná se o jejich strach z toho, aby náhodou Evropané neměli strach z tolika psychicky narušených muslimů v Evropě. Prý by z toho vzešla bezdůvodná nenávist.

8.9.2016 v 22:40 | Karma článku: 32.22 | Přečteno: 1802 | Diskuse

Béatrice Radosa

Ješitové. Aneb i Turecko může názorově spojit.

Já osobně rok 2016 vnímám v mnoha ohledech jako zlomový. Je důležité, abychom si ujasnili jakým směrem budeme dál pokračovat. Stalo se toho tento rok neskutečně moc, a to jsme teprve v půlce.

18.7.2016 v 0:43 | Karma článku: 17.99 | Přečteno: 349 | Diskuse

Béatrice Radosa

Jsem slunko, a vynikám svojí logikou.

Je pro nás naprosto normální, že na letištích procházíme kontrolami, musíme splňovat mnoho bezpečnostních opatření, a předkládáme svoje doklady, i když se pohybujeme v rámci EU.

29.6.2016 v 12:38 | Karma článku: 27.61 | Přečteno: 1084 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Jana Slaninová

Jak na chlípný chlapy? Naučte se šerm, dámy!

Od mala jsem vyrůstala na vesnici mezi klukama. Holčiček bylo v mém věku poskrovnu, natož aby sdílely moje touhy lézt na stromy, škubat pláňata, chodit na švestky okolo cest. A dlužím klukům dík.

23.10.2017 v 20:55 | Karma článku: 15.67 | Přečteno: 237 | Diskuse

Libuse Palkova

Jak na stres a deprese?

Ženská existence je občas jako past, žádná vertikála ani transcendentála, jen nekonečná horizontála ubíjejících činností. A pro ženy samoživitelky je to dvojnásobná nálož. Kromě zaměstnání je tu ještě péče o domácnost.

23.10.2017 v 18:41 | Karma článku: 13.99 | Přečteno: 354 | Diskuse

Štěpán Bicera

"Sudokopytníku", jsi poslancem

Jak se to těsně po volbách, dle MF Dnes, ve štábu Pirátů doslova ozvalo, napsat nešlo. Nebylo by to v souladu s kodexem a blog by byl odstraněn. Před volbami poslal zmíněný deník vůdci Pirátů omylem dvakrát stejný dotazník.

23.10.2017 v 13:27 | Karma článku: 27.23 | Přečteno: 923 | Diskuse

Olga Pavlíková

Tyto volby znovu potvrdily, že přímá demokracie je ta nejhorší varianta,

alespoň u nás v Čechách. Stačí, aby jeden z nejméně důvěryhodných osob v zemi lidem pochleboval, sliboval jim, osočoval své kritiky a lid mu dal hlas, téměř třicetiprocentní

23.10.2017 v 12:34 | Karma článku: 24.94 | Přečteno: 1382 | Diskuse

Jakub Moravčík

Jsme národ pštrosů? Věnováno především nevoličům

Píšu sem už velmi málo, ale při konstalaci příležitostí po dlouhé době přináším "hudebně-povolební" blog.

23.10.2017 v 12:06 | Karma článku: 4.76 | Přečteno: 157 | Diskuse
Počet článků 113 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3824

Exmuslimka, protiislámská aktivistka, členka  Bloku proti islámu, a také tantrička, jogínka, čarodějka, feministka...a dyžtak mě najdete tady: https://www.facebook.com/neislamBeatriceRadosa?fref=tsNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.