Islamismus je BLBOST

4. 12. 2015 13:50:46
Všichni hodní a slušné lidé přeci používají tento termín (že jo pane Klausi a další). Sice nemá žádnou pevně danou definici, ale to přeci nevadí. Zní to hezky.

Rozeberu tedy definici, co jsem našla na wikipedii.

„Islamismus je zastřešující pojem pro politické ideologie, které se odvolávají na islám jako základní zdroj politického a právního myšlení a požadují návrat muslimů ke svým náboženským kořenům." ....... "Přední islamističtí myslitelé zdůrazňují důležitost nastolení islámského práva (šaría) mezi muslimy, panislamickou politickou jednotu, a také likvidace nemuslimských, často západních, vojenských, ekonomických, politických, sociálních a kulturních vlivů v muslimském světě z důvodu jejich nekompatibility s islámem."

Definice říká, že právo sharia je špatně ( a jelikož právo sharia se skládá z pravidel nashromážděných z Koránu a hadísů, takže i ty dle všeho jsou špatně), sjednocení muslimů je špatně (to je jeden z důlěžitých aspektů sharie – Koránu a sunny). A také nám řekli jednu velkou „novinku“! Že islám, pardon islamismus je politická ideologie. Tak jelikož jediným správným islámským státním útvarem je chalífát, a jelikož minimálně do pádu Osmanské říše, chalífát pokazatelně a kontinuálně existoval už od života proroka Muhammeda, tak tím definice přiznává , že minimálně 1300 let jsme měli pouze islamismus, a až ve dvacátém století vznikla mírumilovná novinka jménem islám.

Bez koránu a hadísů není žádné právo sharia, ale zároveň tvrdí, že právo sharia je špatně. Takže Korán a sunna je taky špatně, ne? Nevím, co je to za logiku, když prý nevadí, že se ženy zahalují, pětkrát denně se modlí, nerovnost pohlaví berou jako kulturní obohacení, jak tedy právo sharia může být špatně, když totiž všechna tato pravidla nejsou nic jiného, než také právo sharia. A přitom tvrdí v té definici, že právo sharia je nepřijatelné, tudíž i to modlení a zahalování by mělo být špatně. Kde se vzal Korán a sunna. No přeci od proroka Muhammeda. Hadísy jou jeden z nejzákladněnjších pramenů, protože třeba jen z Koránu ani nevíte kolikrát a jak se modlit, a další naprosto základní pílíře islámu. A co to ty hadísy jsou? Jsou to výroky proroka Muhammeda. A co z toho vyplývá tedy? Že podle všeho prvním islamistou byl už sám rasúl Muhammed. A kdo je rasúl Muhammed? Pro muslimy je poslední z „pečeti proroků“, který přínesl dokonalou a neměnnou pravdu na věky věků. Muslim vám řekne, že i Ježíš je jeho prorok. Má to ale jeden malý háček. Muslimové věří, že Křesťnství je celé překroucené a zfalšované, a proto musel přijít Muhammed. A proč je islám tak dokonalý a Muhamed je ten poslední z proroků? Protože islám se nemá měnit, neustále se má udržovat v té čisté a původní podobě skutků Muhammeda ( právo sharia), a inovace, čemuž říkají „bidah“ , je velký hřích.

No a já se tedy našich specialistů přes islamismus ptám, jaké že ty pasáže v koránu a sunně jsou špatně, a měly by se vyškrtnout z dokonalých a neměnných pramenů islámu. A jestli už připravují nějaké nové cenzurované vydání, aby teda nedocházelo k „omylům“ při výkladu. A jestli hodlají nějak předělat život Muhammeda, a vůbec změnit celou přes tisíc let starou historii. Protože k údivu všech, je nevysvětlitelné, že jakmile muslim přestane flinkat islám, pořádně se do něj opře, tak je najednou z něj „islamista“, a nemusí mít ani zbraň v ruce, ale minimálně právo sharia chce, protože bez práva sharia máme 0% islámu (islamismu). Dle výzkůmu v Evropě nadpoloviční většina muslimů schvaluje právo sharia (taže máme více islamistů než muslimů). A ještě aby neschvalovala, tak máte rovnou říct, že islám je nějaká novinka posledních desítek let, a že se islám vyznačuje tím, že v něm nemáte ani korán, ani sunnu a ani proroka, protože to jsou ty základní kameny zlého islamismu. A heč, já takové „muslimy“ znám. Říkají si exmuslimové.

Autor: Béatrice Radosa | pátek 4.12.2015 13:50 | karma článku: 41.69 | přečteno: 5583x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Ostatní

Ladislav Jakl

Nová doba

Za poslední roky se s podnebím na Zemi nic zvláštního nestalo. Přitom hlasitost hysterického alarmismu se zvýšila několikanásobně. O čem to svědčí?

21.8.2019 v 13:04 | Karma článku: 21.34 | Přečteno: 259 | Diskuse

Jaroslav Nedobitý

Springfield 87M – malorážka US army

Krátce před druhou světovou válkou zavedla armáda Spojených států amerických do své výzbroje samonabíjecí zbraň a kompletně tak nahradila do té doby používané opakovací pušky.

21.8.2019 v 8:05 | Karma článku: 12.38 | Přečteno: 600 | Diskuse

Helena Vlachová

Když milenky nepláčou

Muž a žena. Ona jeho milenkou. Karel Gott zpívá ve své písničce o milenkách, které pláčou. Ale je tomu pokaždé tak? Že milenky pláčou?

21.8.2019 v 6:03 | Karma článku: 13.22 | Přečteno: 581 | Diskuse

Martina Pazourová

Když se oči protočí

Rozbily se mi brýle. Zní to trošku jak parodie na kreslené záznamy bouraček od pojišťovny,Při procházení zahradou došlo nečekaně ke střetu mého obličeje a bodavého hmyzu a já z nepochopitelného důvodu odhazuji brýle v dál.

21.8.2019 v 0:33 | Karma článku: 11.48 | Přečteno: 277 | Diskuse

Karel Trčálek

Dědova smrt

Když mi zemřel děda, byl jsem z toho úplně hotový a dlouho se nemohl vzpamatovat, i když zemřel docela přirozeně

20.8.2019 v 17:13 | Karma článku: 13.41 | Přečteno: 335 | Diskuse
Počet článků 113 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3908

Exmuslimka, protiislámská aktivistka, členka  Bloku proti islámu, a také tantrička, jogínka, čarodějka, feministka...a dyžtak mě najdete tady: https://www.facebook.com/neislamBeatriceRadosa?fref=ts

Najdete na iDNES.cz