Jsem rasista, extrémista, xenofob a nácek.

12. 02. 2015 11:40:19
Pořád se někde dočítám, či si vyslechnu, jak IVČrN je extrémistické hnutí, jak jsme děsní xenofobé... a polonácičkové... Teda řeknu vám, na to, že je nás už skoro stodvacet tisíc, a jsme příšerní extrémisté, k tomu je nás daleko víc než bojovníků ISIL, tak je asi něco špatně. Ještě jsme nikoho nepodřízli, neupálili, nezotročili... Jenom se děsně extrémisticky scházíme na náměstích našich měst vyjádřit náš názor, kde opět jsme nikoho ještě (nejspíše zázrakem) na životě neohrozili. Já vlastně zapomněla, jsme usvědčení z kyberšikany. Občas si říkám, že já holká bláhová, taky nejsem tak útlocitná, a nenahlašuju a neřeším na policii každý přisprostlý a vyhrožující e-mail. To bych totiž nedělala nic jiného, než jen chodila na policii. A to nemluvě o Martinu Konvičkovi, kde snahu ho popotahovat a šikanovat, můžeme vidět v přímém přenosu.

Jsem hrozný rasista. Můj už několikaletý partner je Ind. Můj syn poloviční Arab. Při tom mém rasismu se příští měsíc asi zvencnu, protože jedu opět do Indie. Nejspíše jsem si vybrala špatnou destinaci. A navrch ti, co mě znají, moc dobře vědí, že jsem z dnešního pohledu alternativec. Docela často mě uvidíte v různým “etno oblečení”, kupodivu ani po mém opuštění islámu jsem se v mém stylu oblékání „nezradikalizovala“. Od mé puberty se ráda ověnčím různýma orientálníma cingrlátkama, barevnýma tunikama, teď opět se vrácím k mé dávné zálibě, a to břišním tancům... Jo a mimochodem, do té Indie jedu na další jogínské cvičení... ;) Zkrátka jsem takové radikální xenofobní sluníčko.

A to nemluvě o tom, že naše hrdinka exmuslimka Pavlína Bitarová je poloviční Syřanka a mezi svými nácíčkovskými řadami mamé plno etnickcýh Židů, Arabů, Arménců atd.

Čověk by řekl, že vše vyjmenované, je v jasném rozporu s tím, aby mohl být i islamofob. Já ale říkám, že každý člověk, alespoň trochu při smyslech, pokud má rád rozmanitost a svobodu, tak islám by měl být jeho nepřítel číslo jedna. Všechny mé záliby vyjmenované jsou totiž v jasném v rozporu s islámským učením. Se divím, že ty naše konvertitky v lásce k té rozmanitosti a multikultnosti, nenosí tradiční oblečení jejich manželů. Hijab to totiž opravdu není. To je povinně vnucený islámský styl oblékaní v oblastech, které islám dobyl. By jste koukali, například na krásné afghánské vyšívané a barevné tradiční kroje. A s burkou nemají nic společnýho. Šperky mají zakazáne. Tradiční oblečení také. A břišní tance? Jak by žena vůbec beztrestně mohla být svůdná a svůdně tančit na veřejnosti...? Všechny ty naše umírněné konvertitky vidíte jen v inoformních šátcích, s vybledlýma obličejema a smutnýma očima. Takhle reprezentují tu rozmanitost a multikulturnost. Uniformním dress codem plným pravidel – jinak cesta do pekel.

Naposledy mě docela zaujala akce „ne naším jménem“ od Hate free culture. Na jednu stranu si cením a jsem ráda, že se několik našich muslimů tak snažilo odsoudit násilí. Na druhou stranu, mi to příjde jako nějaká parodie. Takže „Hate free culture“ zachraňuje jméno islámu, jehož naprostým ideologickým základem pocházejícím z pramenů Koránu a Sunny, je nenávist ke všemu neislámskému, protože vše neislámské pochází od šajtána. Dává to logiku? Mně ne.

Tak dobře, ještě se pokusím jinak. „Hate free culture“ se snaží zachránit jméno našich muslimů. Ale první věta je „Jako muslimové žijící v České republice důrazně odsuzujeme násilí páchané ve jménu islámu a jasně se od něj distancujeme.” Takže oni vědí, že násilí je páchané ve jménu islámu. Moc dobře vědí, že “návod” k násilí ve jménu islámu , nepochází z ničeho jiného, než z pramenů Koránu a sunny, a následování života jejich proroka Muhammeda. Ale pořád si budou stát za tím, že být muslimem je cool. Dává to nějakou logiku? Nedává....

A ještě navrch, jsou tam vyfocené i ty samé muslimky, které byly v pořadu „Máte slovo“, a neměly žádný problém z půlmozkem žen, areály pro Křesťany, a naprosto veřejně deklarovaly, že islám a sharia jsou v pořádku, islám jejich životní styl, a snaží se cestu proroka co nejlépe následovat. Mě se tak nějak zdá, že si z nás dělají srandu.

Je až trapná tato neustálá propaganda, že „islám nemá nic společného s islámem“, a zároveň, jak islám je dokonalé a mírumilovné náboženství. Naopak bych podpořila projekt, kde by islám jasně chtěli reformovat, a kde by jasně definovali, že jisté koránské pasáže a ohromné množství hadísů je v 21. století nepřípustné podporovat a následovat, a je to akorát tak návrat ke středověkéu tmářství. Že islám urgentně potřebuje reformovat a a to hlavně i důlěžitými islámskými učenci a imámy. Zatím ale žádnou takovou akci jsem nikde neviděla. Na oficiálních webech našich muslimů se akorát tak můžeme dočíst, jak jakékoliv inovace a změny islámu vedou do pekla, a Muhammed byl dokonalý člověk hodný následování.

Autor: Béatrice Radosa | čtvrtek 12.2.2015 11:40 | karma článku: 43.82 | přečteno: 8800x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Společnost

Vladimír Kroupa

21.8.1968 – ničivý požár, do něhož sám náš národ přilil olej…

Asi ještě hodně roků bude toto datum připomínat den, kdy se někdo cizí pokusil zlomit náš národ. Hodně roků, než zapomeneme. Zapomeneme stejně, jako někteří zapomněli za pouhý jeden rok...

21.8.2019 v 13:47 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 66 | Diskuse

Roman Roun

Zelenskyj má zatím na výběr

Okolní svět se sice rychle vzpamatoval ze »šoku« způsobeného vítězstvím komika, herce a dabéra Volodymyra Oleksandrovyče Zelenského v prezidentských volbách na Ukrajině, ale mnozí považují jeho další kroky za sérii eskapád.

21.8.2019 v 11:01 | Karma článku: 15.81 | Přečteno: 271 |

Vladimíra Bošková

Přípustné usmrcení versus zločin

Upozorňuji na knižní novinku Eutanazie - pro a proti, která se ale netýká jen aktivních forem usmrcení či sebeusmrcení pacienta, dotýká se kromě jiného také u nás poněkud tajemného "umožnit smrt".

21.8.2019 v 10:35 | Karma článku: 6.90 | Přečteno: 284 | Diskuse

Libor Popovský

Vzkaz křesťanům v Africe: „Sbalte se a vypadněte, máte na to tři dny, jinak vás zabijeme!“

Článek Giulia Meottiho "Christians in Africa: ́You have three days to go or you will be killed! ́", který vyšel 30. června 2019, přeložený mnou a paní Helenou Kolínskou.

21.8.2019 v 9:15 | Karma článku: 35.41 | Přečteno: 1554 | Diskuse

Vladimír Havránek

Pokud chceme něco koupit, musí být i někdo, kdo by to prodal. To Donaldovi nikdo neřekl?

Dánské království odolává již dlouhá léta nabídkám o prodeji Grónska. Donald Trump to myslí vážně. Svých poradců se opakovaně ptal, zda je nákup možný. Dánská premiérka Mette Frederiksenová možnost prodeje země jednoznačně odmítla

21.8.2019 v 9:09 | Karma článku: 9.13 | Přečteno: 429 | Diskuse
Počet článků 113 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3908

Exmuslimka, protiislámská aktivistka, členka  Bloku proti islámu, a také tantrička, jogínka, čarodějka, feministka...a dyžtak mě najdete tady: https://www.facebook.com/neislamBeatriceRadosa?fref=ts

Najdete na iDNES.cz