Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Mezikulturní nepochopení. Otrokyně zahalené nechodí.

12. 01. 2016 16:24:52
Já budu muset začít dávat sluníčkům hodiny multikulturalismu. Nejspíše kvůli intenzivnímu zachraňování světa od různých zlých fobů, nemají vůbec čas si prostudovat věci ohledně svých milovaných chráněnců.

Vůbec si neuvědomují, jakým kulturním šokem si muslimští uprchlíci u nás musí procházet. A jak zmatení musí být. Jsou najednou v oblasti, kde všude po ulicích pobíhají otrokyně a vůbec ženy nízkých mravů. Uprchlíci sotva umí německy či anglicky, a jsou z toho úplně bezradní. Nedivte se, že po kapsách nosí papírky se slovíčky, aby si osvěžili jak se řekne „šukat, zabít“ atd. Z oblastí odkud odešli, protože přeci všichni prchli před islámským státem, tudíž všichni do jednoho museli být v oblastech dnešního ISIL, a museli být svědkem, jak nezahalené ženy ( povětšinou Křestanky a Jezídky) prodávaj na trhu za cenu jednoho páru bot. A pokud to neviděli na vlastní oči, mají těchto příběhů plnou literaturu opěvující úspěchy dobývání nových oblastí a zotročovánní žen. A je jedno jestli neustálými vpády na západ, kde nejvíce to odnášela oblast Balkánu, nebo vpády na východ, kde to nejvíce odnášeli Hinduisté. A mimo jiné mnohé návody i najdou ve svých svatých alláhovo-Muhammedových knihách.

Jako například verš v Koránu (33:59), který jasně říká, že se muslimky se mají zahalovat, aby si je pánové nepletli a neuráželi: „Proroku, řekni manželkám svým, dcerám svým i věřícím ženám, aby přitahovaly k sobě své závoje! A toto bude nejvhodnější k tomu, aby byly poznány a nebyly uráženy. A Bůh je odpouštějící, slitovný.“

... a jakožto i v pořadu „Máte slovo“ jsme se od muslimek dozvěděli, nejenom o areálech v Saudské Arábii, a že žena má půl mozku, ale také nám řekly, že nezahalená žena je něco jako rozbalený bonbón, který už nemá takovou hodnotu jako ten zabalený. A tak uprchlíci jsou najednou v oblasti, kde všude vidí jen bezcenné rozbalené bonbóny.

A za největší příklad mají svého proroka Muhammeda, který je jejich morální vzor a nejlepší ze všech lidí. Je historickým faktem, zároveň i zaznamenaným v islámských textech - hadísech, že sám prorok měl své otrokyně. Měl ve zvyku si vždy sám nejdřív vybrat ty nejhezčí zajatkyně a až potom si mohli vybírat jeho kumpáni. Takhle napříkald i v hadísech je zaznamenaná Safija, prorokova otrokyně. A nebo příběh kde Muhammed zajal ženy kmene Hawazim, a když potom po něm chtěli aby zajaté ženy navrátil zpět, tak za každou otrokyni požadoval pět velbloudů. Jak říkám, morálnní vzor hodný následování.

A tak všechny ty příběhy „atraktivního orientu“ ohledně sultánů majících několik tisíc otrokyň v harému, nejsou nic neislámského, za co by je jejich prorok pokáral, či oni by si měli lámat hlavu s tím, že jsou špatnými muslimy. Ba naopak. Jen si nasbírali rozbalené bonbóny.

Také se málo mluví o tom, že bylo normální praxí kastrovat mužské otroky. Kastrovaní muži byli více oddáni svému majiteli, protože nebyli rozptylováníi sexuálním chtíčem a jelikož nemohli mít vlastní rodinu, tak byli naprosto závislí na svém majiteli. Dalším důvodem bylo, že když pánové doma měli několik manželek a mnoho otrokyň, bylo jasné, že ženy by mohly toužit i po jiném muži než po jejich pánovi. A tak mužští otroci byli pro jistotu kastrováni, a byl problém zažehnán.

A teď budu zlý jazyk. Dnes na mě vyskočily mnohé komenty jistých i poměrně veřejně známých mužů (které nebudu jmenovat, protože to nemá smysl, jsem si jistá že každý jich sám několik viděl), kteří bagatelizovali události, které se dějí ve Švédsku a Německu, a div z těch obětí nedělají hysterické krávy, co vše přehánějí. Nejenom že tím dávají najevo uprchlíkům, že naši muži jim darují ženy na znásilňování.... Ale také si říkám, když je tak bere znásilňování žen a příjde jim to jako taková prkotina.... Stát se eunuchem si myslim je taky úplná prkotina, která by se neměla zveličovat....

Autor: Béatrice Radosa | úterý 12.1.2016 16:24 | karma článku: 44.49 | přečteno: 6018x

Další články blogera

Béatrice Radosa

Když se na kadiboudu vrhnou těžkooděnci...

No, neříkejte mi, že po dobře provedené potřebě se vám vždycky neudělá líp. Znám dokonce paní, která na záchodě prozřela a uvěřila v Ježíše.

12.9.2016 v 11:54 | Karma článku: 29.10 | Přečteno: 870 | Diskuse

Béatrice Radosa

Nesmíme se nechat zastrašit islámem.

V jedné věci mají naši sluníčkoví lidé pravdu. Bohužel o tom ale nevědí. Jedná se o jejich strach z toho, aby náhodou Evropané neměli strach z tolika psychicky narušených muslimů v Evropě. Prý by z toho vzešla bezdůvodná nenávist.

8.9.2016 v 22:40 | Karma článku: 32.22 | Přečteno: 1769 | Diskuse

Béatrice Radosa

Ješitové. Aneb i Turecko může názorově spojit.

Já osobně rok 2016 vnímám v mnoha ohledech jako zlomový. Je důležité, abychom si ujasnili jakým směrem budeme dál pokračovat. Stalo se toho tento rok neskutečně moc, a to jsme teprve v půlce.

18.7.2016 v 0:43 | Karma článku: 17.99 | Přečteno: 346 | Diskuse

Béatrice Radosa

Jsem slunko, a vynikám svojí logikou.

Je pro nás naprosto normální, že na letištích procházíme kontrolami, musíme splňovat mnoho bezpečnostních opatření, a předkládáme svoje doklady, i když se pohybujeme v rámci EU.

29.6.2016 v 12:38 | Karma článku: 27.61 | Přečteno: 1072 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Libuse Palkova

Lišáci na vinici

Muž který vám posílá kvetiny, kupuje drahé šperky a zve na večeři do luxusních restaurací je vlk převlečený do liščího kožichu.

22.8.2017 v 23:30 | Karma článku: 5.71 | Přečteno: 180 | Diskuse

Jarka Jarvis

Kdepak ty ptáčku hnízdo máš?

Většinou tam, kde maminka snesla vejce. Jenže, podobně jako v mnoha jiných případech, i tady existují výjimky, a tak se v apartmánu rodiny orla bělohlavého z čista jasna ocitla dvě holátka jestřába červenoocasého.

22.8.2017 v 22:01 | Karma článku: 6.35 | Přečteno: 114 | Diskuse

Olga Pavlíková

Svatý otec? Vypadá to, že pochází z pekla

Dnes druhý blog – výjimečně. Po přečtení článku o tom, že papež František tvrdí, že zájmy uprchlíků jsou důležitější než národní bezpečnost, jsem paf.

22.8.2017 v 21:21 | Karma článku: 34.34 | Přečteno: 1000 | Diskuse

Libuse Palkova

Androgyn - mizí rozdíl mezi pohlavími?

Někdy to vypadá, že rozdíl mezi mužem a ženou se pomalu stírá, nejen co se společenského postavení a rolí týká, ale i vizuálně. A to rozhodně není dobře. Muž by měl zůstat mužem, a žena by neměla ztratit nic ze své ženskosti

22.8.2017 v 18:21 | Karma článku: 13.43 | Přečteno: 486 | Diskuse

David Vlk

Jak vyhnat kunu a nedostat po čuni.

"Kus auta Vám sežrala kuna chlapi. Káble jsou v prdeli." Prohlásil bodře zkušený automechanik Oharek a utřel si ruce do špinavé hadry.

22.8.2017 v 16:32 | Karma článku: 31.57 | Přečteno: 1295 | Diskuse
Počet článků 113 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3810

Exmuslimka, protiislámská aktivistka, členka  Bloku proti islámu, a také tantrička, jogínka, čarodějka, feministka...a dyžtak mě najdete tady: https://www.facebook.com/neislamBeatriceRadosa?fref=tsNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.